Nadruki reklamowe na torbach ekologicznych

Niedawno założyłeś stronę firmową? Jak na razie nie widzisz niemal żadnych rezultatów istnienia w sieci? Spokojnie! Założenie strony internetowej jest tylko pierwszym krokiem w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów. Teraz czeka cię trochę pracy nad optymalizacją i pozycjonowaniem, ponieważ bez tego będzie ci ciężko odnieść sukces w wyszukiwarce. Jeżeli chcesz by twoja firma dobrze się rozwijała, reklama na torbach papierowych to coś dodatkowego co może ci pomóc w znalezieniu klientów i nie rozbije banku:

1) Adres w mieście na którym ci zależy.
Jeżeli prowadzisz usługi reklamowe w Bydgoszczy, twoja firma powinna mieć adres z Bydgoszczy. Jeżeli jesteś mechanikiem ze Starogardu Gdańskiego, twoja firma powinna mieć adres w Starogardzie Gdańskim. To jeden z najważniejszych czynników, które będą miał wpływ na lokalny ranking wyszukiwarki. To właśnie do tego miasta Google podporządkuje twoją stronę.

2) Stworzenie strony Google+ Lokalnie.
Jeżeli chcesz by twoja firma pojawiała się na mapach Google powinieneś utworzyć profil firmy w Google+ Lokalnie a następnie zweryfikować profil przy pomocy kartki pocztowej lub telefonu. W profilu Google+ Lokalnie podaj jak najwięcej informacji o swojej firmie, w tym informacje kontaktowe zgadzające się z tym co podałeś na swojej stronie internetowej. Dodaj nazwę firmy, opis działalności, adres firmy, godziny pracy, zdjęcia itd. Im bardziej szczegółowy będzie profil, tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, aby przypisać firmę do odpowiedniej kategorii w Google+ Lokalnie. To bardzo ważne.